Farmedic jest miejscem kojarzenia potrzeb pracowników i pracodawców - portalem skierowanym do specjalistów i pracodawców z branży farmaceutyczno-medycznej.

Pomysł portalu zrodził się w trakcie wielu spotkań oraz konsultacji z praktykami obu branż, którzy przedstawiając zarówno swoje oczekiwania, jak i trudności w codziennym ich sprostaniu nakreślili funkcjonalność obecnego portalu.

Brain

Farmedic umożliwia specjalistom, czyli potencjalnym pracownikom zamieszczanie bezpłatnych ogłoszeń o poszukiwaniu pracy, a pracodawcom oferuje usługę zamieszczania płatnych ogłoszeń rekrutacyjnych oraz dostęp do bazy kandydatów poszukujących pracy.

Szybka i mobilna aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich funkcji portalu, zapewniając publikację ogłoszenia zaraz w momencie jego zamieszczenia oraz edycję w trakcie publikacji na stronie portalu. Dla pracodawców Farmedic oferuje łatwo dostępną formę płatności oraz możliwość wykupu korzystniejszych cenowo pakietów ogłoszeń, jak również możliwość zamieszczania na stronie reklam lub portfolio firmy.

Misją portalu jest kreowanie miejsca przyjaznego zarówno pracownikom, jak pracodawcom – miejsca, które w swych funkcjach jest odpowiedzią na coraz większe i bardziej wymagające potrzeby i oczekiwania obu grup klientów.

Najnowsze oferty pracy na wyciągnięcie ręki